O mnie

Zasługujesz na to, żeby czuć się dobrze — po to tu jestem.

Nazywam się Magdalena Korcyl i jestem hipnoterapeutą, a także członkiem Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie gdzie zdobyłam odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia swojej indywidualnej praktyki zawodowej. Nieustannie poszerzam swoje zainteresowania w kierunku tej fascynującej dziedziny, jaką jest hipnoza.

Zastanowimy się wspólnie nad Twoimi potrzebami

W życiu czasem przychodzi taki czas, w którym zaczynasz się zastanawiać; Jak to wszystko dalej będzie? Co masz zrobić? Jak masz sobie poradzić? Czujesz, że nie dajesz już rady, dopada przygnębienie i smutek, który zdaje się nie mieć końca. Czasem brak perspektyw, siły i chęci do życia. Może często jest tak, że nie zamierzasz nawet wychodzić z łóżka i zamykasz się na świat i najbliższych. Może zasuwasz zasłony, żeby nie wpadł do pokoju żaden promień słońca, ponieważ nawet ono bywa nieznośne. Może wszystko Cię drażni i irytuje, nic nie wygląda tak, jak powinno, nie masz motywacji i wszystko wydaje się szare i nijakie. Otóż powiem Ci, że wcale nie musi tak być, a ja mogę Ci pomóc. Z moją pomocą możesz to zmienić.  Dzięki hipnoterapii możesz odzyskać chęć do życia i czerpać z niego to, co ma do zaoferowania najlepszego dla Ciebie. Dlaczego wiem, że tak jest? Ponieważ  skuteczność hipnozy odczuwam na sobie i pozwala mi ona na kontakt z doświadczeniami zgromadzonymi w nieświadomej części mojego umysłu. Wydobyła to co najlepsze, moje zasoby tkwiące gdzieś bardzo głęboko, do których dostęp jest często bardzo ograniczony. Uświadomienie sobie tego dostępu i możliwość wydobycia tych skarbów na światło dzienne sprawia, że świat wokół zaczyna się zmieniać na lepsze i że nasze życie staje się konstruktywne, wartościowe i bardzo, ale to bardzo ciekawe. Hipnoza, to praca z umysłem nieświadomym. Nasze schematy działań sprawiają, że nie mamy możliwości dotarcia do tego co jest „pod powierzchnią”. Można to porównać do góry lodowej gdzie tylko nieznaczna część wystaje nad powierzchnię wody a cała reszta, znacznie potężniejsza – jest pod nią.

Szkoda czasu na zwlekanie — sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Zabiorę Cię w przyjemną podróż do świata relaksacji i całkowitego odprężenia. Pomogę wydobyć na światło dzienne Twoje ukryte zasoby, talenty i możliwości. Dzięki hipnoterapii odzyskasz wiarę w siebie i spojrzysz na świat, który Cię otacza z innej nieznanej i pozytywnej perspektywy. Wzmocni się Twoja osobowość i poczujesz energię do działania, czego efektem będzie lepsza jakość życia i funkcjonowania. Doświadczysz pozytywnych zmian nie tylko na płaszczyźnie osobistej, ale także zawodowej. Z moją pomocą osiągniesz swoje cele i będziesz efektywniej się uczyć. Doradztwo życiowe, to nie tylko moja działalność, ale także chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w trudnych życiowych momentach. Jeśli jesteś zainteresowany procesem zmiany, przy którym będę Ci towarzyszyć i wspierać nie czekaj dłużej. Pomogę Ci zmienić emocje, myśli, zachowania, które Ci nie służą i relacje odnoszące się zarówno do określonych problemów, jak i wzorców życiowych. Będę Ci towarzyszyć przy zmianie i przerwaniu negatywnego myślenia, pomogę zmienić nawyki. Dzięki hipnozie wzmocnią się Twoje odpornościowe funkcje organizmu, zmniejszy się lub zniknie ból, wzrośnie poczucie wartości i samooceny, a także usprawnisz pamięć i uczenie się.

Skontaktuj się ze mną

14 + 5 =

Adres gabinetu

Pęcławice Górne 28
28-210 Bogoria

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Piątek: 9:00-20:00

Sobota – Niedziela – Zamknięte